НОВИНИ ВІД SMARTCOM
11.02.2016
Повідомлення
Повідомляємо Вам, що 06.02.2016 та 11.02.2016р. проводилися аварійно-відновлювальні роботи на мережах транспортних компаній партнерів, в зв'язку з цим спостерігалися короткочасні перебої в наданні послуги доступу до мережі інтернет в м. Мена . Найближчим часом будуть проведені роботи по додатковому резервуванню каналів зв'язку і прийняті заходи для недопущення подібних випадків. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
11.02.2016
Гарна новина
Почались роботи по будівництву волоконно-оптичної мережі у місті Щорс, а також продовжуються роботи у смт. Сосниця, незабаром мешканці даних міст будуть мати можливість підключитися до мережі Інтернет за технологією «оптика в дім» на швидкості нового рівня.
1.11.2015
Зручно та комфортно
Хороша новина для мешканців міст Мена, та Городня. Відтепер для надання консультацій щодо підключення до оптичної мережі SMARTCOM та оформлення заявок ми відкрили пункти обслуговування абонентів за адресами: Мена, вул. Чернігівський шлях, 24А Городня, вул. 1 травня, 8/2
15.10.2015
Раді вітати Вас на сайті інтернет-мережі «SMARTCOM»
На данному етапі ведуться роботи по будівництву волоконно-оптичної мережі у містах Городня та Мена, незабаром мешканці даних міст будуть мати можливість підключитися до мережі Інтернет за технологією «оптика в дім» на швидкості нового рівня. "SMARTCOM" є цифровою волоконно- оптичною мережею, що побудована на власних волоконно-оптичних інформаційних магістралях, яка може передавати будь-яку інформацію і пропонує широкий спектр рішень у області мережевих технологій: Підключаючись до нас, Ви отримуєте гарантовано швидке підключення, стабільний зв'язок та зручність оплати послуг. Основною діяльністю копанії є надання послуг доступу до Інтернет для фізичних та юридичних осіб, як за допомогою волоконно-оптичної мережі, так і за допомогою інших технічних засобів.